Aktualności

12.04.2018

Porozumienie z Wyższą Szkołą Bankową

Kategoria: Aktualności

Andrzej Machowski w imieniu firmy Andrzej Machowski 4 Secure Business podpisał w dniu 12.04.2018r. porozumienie o współpracy z Wydziałem Zamiejscowym Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu z siedzibą w Chorzowie, reprezentowanym przez Dziekana dr Krzysztofa Koj.

Przedmiotem porozumienia jest objęcie patronatu na kierunku Bezpieczeństwo Narodowe na studiach pierwszego i drugiego stopnia.

Tym samym Andrzej Machowski 4 Secure Business stał się Partnerem Biznesowym Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu Wydziału Zamiejscowego w Chorzowie.

Galeria zdjęć jest dostępna tutaj: [GALERIA]

20.10.2017

Bezpieczeństwo firm i instytucji - nowe wyzwania

Kategoria: Konferencja

Serdecznie zapraszam do udziału w konfernecji pt. "Bezpieczeństwo firm i instytucji - Nowe wyzwania", która odbędzie się 17 listopada w Wyższej szkole Bankowej w Chorzowie. Będę miał przyjemność zaprezentować Państwu wykład na temat: "Techniczne środki zabezpieczenia mienia w ochronie danych osobowych".

Udział w konferencji jest bezpłatny. Termin zgłoszenia upływa 7 listopada. Zgłoszenia należy kierować na adres e-mailowy: alicja.bartus@chorzow.wsb.pl

Podczas konferencji znakomici eksperci, doświadczeni w praktycznej ochronie danych, podzielą się z Państwem swoją wiedzą. W dobie terroryzmu, cyberataków i innych zagrożeń niezwykle ważne stało się odpowiednie zabezpieczenie danych w firmach i instytucjach. To nie tylko wymóg czasów, ale i wchodzących w życie przepisów, które stawiają przez przedsiębiorcami oraz pracodawcami nowe wymagania.

Konferencja skierowana jest do przedsiębiorców, liderów organizacji gospodarczych, pracowników samorządów i wszelkiego rodzaju instytucji samorządowych (domów kultury, bibliotek, szkół) czyli podmiotów, które zobowiązane są do dostosowania się do nowych przepisów.

Program konferencji jest dostępny tutaj: [PROGRAM]

12.10.2017

Analiza śledcza

Kategoria: konferencja

W dniach 10-11.10.2017r. na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego w Opolu odbyła się II Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt.  „Analiza śledcza", na której nie mogło zabraknąć Polskiej Federacji Detektywów Stowarzyszenia Przedsiębiorców. Środowisko detektywów reprezentowali dr Wiesław Modrakowski – Prezes Federacji oraz Andrzej Machowski, reprezentujący firmę członkowską Beta Security System i AM4SB. Gospodarzem konferencji i moderatorem był prof. Jerzy Konieczny.

W trakcie dwudniowych obrad naukowcy, prokuratorzy, eksperci z zakresu bezpieczeństwa rozważali i dyskutowali nad możliwościami wykorzystania nowoczesnych technologii w analizie kryminalistycznej, np. w związku zagrożeniami, jakie pojawiły się w cyberprzestrzeni, w tym zjawiskiem prania pieniędzy przy użyciu kryptowalut.

 

Andrzej Machowski 4 Secure Business realizuje projekt dofinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego „Załóż biznes po pięćdziesiątce”