DNA

Czym jest system DNA?

System zabezpieczeń mienia metodą DNA Program

System zabezpieczeń DNA, to 1000 – 20000 mikrocząsteczek naniesionych na wszystkie wartościowe przedmioty. Usunięcie mikrocząsteczek jest trudne, czasochłonne i nieopłacalne. Mienie zabezpieczone metodą DNA Program traci wartość dla złodziei. Nie można zmienić tożsamości zabezpieczonych przedmiotów.

Mikrocząsteczka DNA to poliestrowa kropka o średnicy 1 mm, zawierająca wykonany metodą laserową kod identyfikacyjny DNA z 21 znakami. Mikrocząsteczki są aplikowane na mienie przy pomocy substancji klejącej, widocznej tylko w świetle UV.

Mikrocząsteczki przygotowywane są na indywidualne zamówienie, każdy numer jest niepowtarzalny. DNA stanowi niepodważalny dowód w postępowaniach sądowych i jest doskonałym narzędziem dla Policji, likwidatorów szkód. Nie ma możliwości podrobienia systemu czy wykonania duplikatu. Metodą DNA Program zabezpieczają mienie tylko certyfikowane osoby, po wcześniejszym przeszkoleniu w DNA Program w Poznaniu. Andrzej Machowski 4 Secure Business uzyskał stosowny certyfikat i zaprasza do współpracy:

  • dealerów samochodowych,
  • wypożyczalnie wszelkiego rodzaju sprzętu,
  • firmy leasingowe,
  • urzędy miejskie, powiatowe w zakresie zabezpieczenia kamer monitoringu wizyjnego,
  • przedsiębiorców i osoby fizyczne

Program DNA
Numer telefonu: 667 666 322

Andrzej Machowski 4 Secure Business realizuje projekt dofinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego „Załóż biznes po pięćdziesiątce”